Toptan Bez Çanta İmalatı

Ucuz bez çanta günümüzde reklam promosyon faaliyetleri içerisinde bulunan bir çok farklı işletme tarafından sıklıkla aranmakta olan bir ürün haline gelmiştir. Özellikle yüksek adetli çanta siparişleri için firmalar doğal olarak satın alacakları, imalat yaptıracakları ürünün fiyatının ekonomik olmasını talep etmekte, bir çok bez çanta üreticisinin arasından en ucuz bez çanta fiyatını alabilecekleri firmaları araştırmaktadırlar. Bu noktada hambezcantaci.com olarak bu tür promosyon çanta taleplerini karşılayabilmekte adına mümkün olan en uygun fiyatlarla ham bez çanta imalatı gerçekleştirmekteyiz.

En Ucuz Baskılı Bez Çanta

Baskılı Ucuz Bez Çanta

Baskılı Ham Bez Çanta Üretimi 

Bir ürünün yaptırıldığı firmaya ait olan promosyon bir ürüne dönüştürülmesi, malzemenin üzerinde o firmanın isim, logo ya da slogan benzeri bir ayırıcı özelliği bulunan materyal bulundurması ile sağlanmaktadır. Promosyon çanta konusunda da diğer bir çok reklam malzemesinde olduğu gibi ürün üzerine firma logo baskı işlemi ile bu özellik kazandırılabilmektedir. Bez çantalar doğal çevreci ve geri dönüşüm özelliği bulunan, sağlam, kalın bez kumaşlardan üretilmektedir. Üretimi yapılan çantalar üzerine serigrafi baskı, ofset baskı ve dijital baskı gibi yöntemlerle firma logo baskısı yapılabilmektedir. Kullanılacak olan baskı yöntemi sizlerin çanta üzerinde bulunmasını istediğiniz görsellerin özelliğine, renk sayısına göre değişebilmektedir. Tek renk baskılar için serigrafi baskı tekniği kullanılabilirken, degrade renk geçişleri bulunan çok renkli bir logo için ofset transfer baskı tekniği kullanılmaktadır. Bu sayede firmanız adına en mükemmel şekilde sonuç alınan baskılı bez çanta üretimi gerçekleştirilmektedir.

Promosyon Ucuz Bez Çanta Ebatları

Ham bez çantaların üretim ebatları oldukça esnek olduğundan tamamen sizlerin ihtiyaçlarına göre dizayn edilebilmektedir. Örneğin çanta içerisine koyacağınız bir ürün satışınız varsa ölçülerinizi kendiniz belirleyebilirsiniz.  Çeşitli organizasyonlarda, fuar çantası olarak kullanacaksanız, üretim öncesi  bu tür özellikleri bizlere bildirebilir ve istediğiniz ölçülerde çanta imalatı yaptırabilirsiniz. Promosyon çanta denildiğinde ilk akla gelen ve en yaygın olarak kullanılan bez çanta ölçüleri 35*40 cm ve 30*40 cm ebatlarıdır.

Toptan Ucuz Bez Çanta Fiyatları

En ucuz çanta fiyatları konusu bir çok işletme tarafından en sık aranan kavramlardan biridir. Bu noktada fiyat konusunu belirlemekte olan bazı kriterler bulunmaktadır. Örneğin sipariş adetinizin çanta fiyatlarını belirleyen ilk ve en önemli unsurdur. Yüksek adetli toptan bez çanta siparişleriniz de düşük adetli siparişlere oranla çok daha ucuz fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra istemiş olduğunuz ürünün kumaş kalitesi, gramajı ve ölçüleri de fiyatları etkileyen bir diğer unsurdur.  Büyük ebatlı ürünler doğal olarak daha yüksek fiyatlara imal edildikleri için aynı oranda fiyatları da daha yukarılarda olmaktadır. Son olarak logo baskı fiyatı büyük oranda etkileyebilen bir unsurdur.  Tek renk tek tarafa yapılacak olan bir baskı, çok renkli çift tarafa uygulanacak olan bir baskıya göre çok daha ucuz fiyatlara yapılabilmektedir. Tüm bu fiyat özellik kriterleri doğrultusunda En ucuz ham bez çanta modeli hangisidir? sorusuna karşılık olarak 30×40 cm ölçülerinde tek renk tek tarafa baskılı körüksüz bez çanta modelini önerebiliriz.

Toptan ham bez çanta imalatı fiyatları için bizlere ulaşarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda daha detaylı bilgi alabilir toptan promosyon çanta siparişi verebilirsiniz.

Bez Çanta Görselleri