PROMOSYON TELA ÇANTA  NONWOVEN İMALATI TOPTAN FİYATLARI

Tela Çanta  modelleri Nonwoven elyaf  adı verilen kumaşlardan üretilmekte olan promosyon çanta ürünlerimiz arasında bulunmaktadır. Tıpkı ham bez çanta ürünümüz gibi %100 doğal bir malzemedir ve plastik poşetlerin aksine doğada 1 yıl gibi oldukça kısa sayılabilecek bir süre içerisinde yok olabilmektedir.  Bununla birlikte geri dönüşüm özelliğine sahiptir ve tekrar kullanılabilir bir malzemedir.

Ülkemizde kişi başı yıllık plastik poşet kullanım ortalaması 500 adet civarındadır, oldukça yüksek bir sayıda plastik kullanımı bulunmaktadır. İçlerinde doğada çözünebilir olan ürünler bulunmakla birlikte hepsi bu özelliğe sahip değildir ve yüz yıllar boyunca yok olmaz, çevre kirlenmesine neden olurlar. Bu nedenle doğamızı korumak amaçlı mümkün olabildiğince doğal ve geri dönüşümlü ürünler tercih edilmelidir.  Tam da bu noktada plastik poşetlere karşı doğal bir alternatif olan tela çanta ürünleri soruna çözüm getirebilmektedir.  Bir çok firma reklam tanıtım amaçlı yaptıkları kampanyalarında hem firma tanıtımını sağlamak hemde doğayı korumak, geri dönüşümlü ürün kullanımını arttırmak için promosyon nonwoven çanta imalatı yaptırmaktadır. Bu ürünler üzerine firma logo isim veya sloganları çeşitli baskı yöntemleri ile uygulanarak firmalara özel baskılı promosyon çanta üretimi gerçekleştirmekteyiz.

Tela Çanta Promosyon

Baskılı Tela Çanta

Tela Çanta Fiyatları

Tela çanta fiyatları sipariş detaylarınıza göre değişiklik gösterebildiği için, en ucuz promosyon çanta fiyatları için sipariş adetiniz, ürün ölçüsü, ve istediğiniz baskıyı mail adresimize iletebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda farklı renklerde, ölçülerde üretim yapılabilen en uygun fiyatlı tela çanta toptan satışlarımız ile hizmetinizdedir.

Promosyon Tela Çanta

Reklam tanıtım , promosyon çalışmalarınız için tercih ettiğiniz ürün bir promosyon tela çanta ise  bizlere ulaşarak sizler için yapmakta olduğumuz özel üretim modellerini inceleyerek fiyat alabilirsiniz. Promosyon ihtiyaçlarınız için en uygun çantalar hambezcantaci.com‘da. Tasarlamış olduğunuz bir görseliniz varsa bizlere iletebilir ya da ürün üzerine baskı yapılmasını istediğiniz görselinizi bize göndererek teklif isteyebilirsiniz.

Tela Çanta İmalatı

Hambezcantaci.com sizlere tela çanta imalatı ve bez çanta imalatı hizmeti sunmaktadır. Firmamız İstanbul çanta üreticileri arasında yer almaktadır. Burada üretilmekte olan çantalar tüm Türkiye’ye kargo ile gönderilebilmektedir. Dilerseniz sizde aklınızdaki modeli bizlere ileterek üretim yaptırabilir yada geniş ürün çeşitlerimiz arasından kurumsal renklerinize en uygun promosyon çanta modelini ve rengini seçerek kaliteli kalın bez çanta siparişi verebilirsiniz.

Baskılı  Çanta

Baskılı tela çanta modelleri en çok promosyon çalışmaları içerisinde kullanılmaktadır. Firmalar reklam kampanyaları dahilinde müşterilerine hediye olarak ve ya sattıkları ürünü içine koymak için baskılı çanta üretimi yaptırmaktadır. Buna  pastane çantaları, eczane çantaları, kuyumcu çantaları, fuar çantaları örnek olarak verilebilir. Üzerinde kurumsal logonuzun bulunduğu baskılı çanta üretimi için mail ya da telefon ile satış danışmanlarımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.