ÇEVRECİ DOĞAL TELA ÇANTA

Promosyon Tela Çanta Nedir?

Günümüzde günlük hayatta kadınlar ve erkekler kısaca hemen herkes aldığı ürünleri, yanında taşıması gereken malzemeleri taşıyabilmek için bir  çanta kullanmaktadır. Bir çok farklı modeli ve yapısı itibarı ile farklı görünümü bulunan ürünler bulunmaktadır. Bu amaçlarla artık günlük hayat içerisinde daha sık gördüğümüz ve çevreci, tamamen doğal ürünlerden biri de promosyon tela çantalardır.  Bir çok mağaza, işletme ve  alışveriş merkezleri bu tür ürünleri kullanmaktadır.

Tabi ki promosyon ürün denince olmazsa olmaz gereksinim promosyon malzemesi olarak kullanılacak ürünün üzerinde firmaya ait logo, isim, slogan ve görsellerin bulunmasıdır.  Üzerinde firma logo baskılı bir ürün reklam tanıtım amaçlı çalışmalarda işletmelere oldukça fayda sağlamaktadır.  Tela çanta oldukça sağlam bir yapıya sahiptir ve çok amaçlı kullanımı mümkündür. Bunun yanı sıra ucuz fiyatları ile de promosyon ürünler arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri halini almıştır.

Promosyon Tela Çanta

Siyah Beyaz Tela Çanta

Doğal ve çevreci bir ürün olan çantalar geri dönüşümü mümkün olan bir malzemeye sahiptir. Kullanım sonrası atıl duruma gelmez, geri dönüşümü sağlanarak tekrar kullanabilmektedir. Bu da dünyada ham madde ihtiyacının öneminin artması konusunda oldukça önemli bir değere sahip olmasını sağlamaktadır. Plastik ve poşetler çevreye oldukça zararlıdır, doğada kendi kendilerine yüzyıllar boyu yok olmazlar, fTeakat çevreci çantalar bir yıl gibi kısa bir sürede yok olmaktadır. Bu yüzden çevreye ve doğaya önem veren bir çok kurum ve kuruluş ile birlikte tela çanta üreticileri bu konuya hassasiyet göstermektedirler.

Promosyon Tela Çanta Kumaşı

Tela çantalar bir çok farklı sektörde ve alanda kullanımı oldukça geniş bir yelpazeye sahip ürünlerdir. En sık rastlanılan kullanım alanlarına örnek olarak alışveriş merkezleri, mağazalar, tekstil sektörü, kırtasiyeler, sarraflar, pastane çantaları, fuar çantaları, eczane çantaları verilebilir. Bu tür alanlarda genel olarak baskılı promosyon çanta olarak kullanılmaktadır.

Bu tür çantaların üretiminde kullanılmakta olan kumaş nonwoven, elyaf isimleri ile bilinen doğal ve geri dönüşümlü bir malzemedir. Bu malzeme doğaya bırakıldığı zaman bir sene gibi kısa bir zaman zarfı içerisinde çözünür ve toprağa karışabilir bu sayede çevreye zararı bulunmaz. Ayrıca dokumasız elyaf kumaş insan tenine teması halinde de zarar vermez bu açıdan da oldukça kullanışlı, sağlam ve uzun ömürlü bir üründür.  Bez çanta ve diğer çanta modellerine oranla tela çanta fiyatları daha ucuz daha ekonomiktir. Bu sayede promosyon çalışmalarında oldukça sık tercih edilmektedir.

Ürün fiyatları verilen sipariş miktarı, ürün modeli, ölçüleri ve istenilen baskı detaylarına göre farklılık gösterebilmektedir. Toptan tela çanta fiyatları için bizlere ulaşarak detaylı bilgi edinebilir baskılı ve baskısız tela çanta fiyatları alabilirsiniz. İstanbul bez çanta üreticisi olan hambezcantaci.com promosyon çalışmalarınızda hizmetinizdedir.