Promosyon Baskılı Ham Bez Çanta İmalatı Toptan Fiyatları

Promosyon Ham Bez Çanta, üretildiği kumaşların yapısında, içeriğinde herhangi bir kimyasal madde bulundurmayan kumaşlardan üretilmekte olan ürün modelidir. Ham bez çantalar pamuk kumaşlardan işlenmiş olan herhangi bir boyama vs işlemi geçirmeden doğal rengi olan krem renkte ham bez kumaşlardan imalat yapılmaktadır. Tüm bu doğal yapı ve özellikleri sayesinde  Bez çantalar organik ve  doğa dostu ürünlerdir. Doğan yapıları ile kullanımı durumunda doğaya ve insan sağlığına hiçbir zarar vermezler. Zararsız olmasının yanı sıra kullanılan sağlam kumaşı sayesinde, plastik poşetler gibi dayanıksız ve ince değildir, bez çanta dayanıklı ve sağlam bir taşıma torbasıdır.

Bez çanta bu sağlamlığı sayesinde ağır malzemeleri bile bez çanta ile güvenle taşıyabilirsiniz.  Bez çanta kullanımı maalesef plastik poşetler kadar yaygın kullanımı olmayan bir üründür fakat son zamanlarda toplumda yerleşen doğa dostu bilinci sayesinde eskiye göre kullanımı oldukça fazla artmıştır. Bez çantalar fuar çantası, pazar çantası, bez torba, bez kese gibi farklı şekillerde kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra üzerine logo baskı yapılarak firmalar tarafından promosyon bez çanta olarak da kullanılmaktadır.

Bez Çanta, tamamen doğa  dostu ve sağlığa zararsız bir ürün olması nedeniyle git gide önem kazanarak kullanımı yaygınlaşan bir üründür. Plastik poşet ve torbalar gibi içeriğinde petrol veya petrol türevleri bulundurmaz. Tamamen doğal kumaşı sayesinde bu tür sağlığa zararlı ürünlerin insana olan etkisinden koruma sağlamış olur.  Bez çanta tüm bu özellikleri nedeniyle oldukça önemli bir ürün olarak hayatımızda giderek daha fazla yer tutan bir ürün olmaya devam etmektedir.

Promosyon ham bez çanta

Fuar Çantası

Toptan Ham Bez Çanta İmalatı Fiyatları

Hambez çanta promosyon bir ürün olarak kullanıldığında baskılı olarak üretilebilmektedir. Bir çok firma hem reklam tanıtım çalışmalarına katkı sağlaması hemde doğal ürün kullanımını arttırmak için promosyon bez çanta imalatı yaptırmaktadır. Toptan imalat genel olarak 140 gr kumaşlar ile yapılmaktadır. Bu tip kumaşlar oldukça dayanıklı ve sağlamdır. Farklı şekillerde, ölçülerde üretimi ve kullanımı mevcuttur. Omuz askılı bez çanta, el tutmalı bez çanta, bez torba , bez kese, bez market çantası, bez çanta, fuar çantası gibi kullanım alanları mevcuttur. İhtiyaca ve isteğe göre bez çanta ölçüleri değiştirilebilmektedir. Üretimini yapmakta olduğumuz kalın bez çanta modellerini baskılı çanta olarak kullanabilirsiniz.

Toptan baskılı baskısız ham bez çanta modelleri, imalatı, bez çanta fiyatları ve siparişi için bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilir en ekonomik kaliteli ucuz ham bez çantacı taleplerinizi karşılamamızı sağlayabilirsiniz.