BASKILI PROMOSYON BEZ ÇANTA

Bez çanta  tamamen doğal ve çevreci doğal ham bez kumaşı sayesinde çevreye duyarlılığınızı ön planda tutmakta olan ve poşetler gibi tek kullanımlık değil,  uzun süreli kullanım sağlayabileceğiniz bir üründür. Günümüzde bu duyarlılığa sahip bir çok firma reklam ürünü olarak  bez çanta imalatı yaptırmaktadır. Promosyon bez çanta modellerini ham bez çanta, Tela çanta, körüklü ,körüksüz ve el tutmalı, omuz askılı ve uzun sap olarak sıralayabiliriz.

Ham Bez Çanta

Ham bez çantalar doğal, geri dönüşümlü ve sağlığa zararı bulunmayan ham bez kumaşlardan üretilmektedir. Reklam amaçlı üretilen bez çanta modelleri 140gr kalın ham bez kumaşlardan genel olarak 35*40 cm ebatlarında körüklü, körüksüz olarak üretilir. Toptan çanta siparişlerinizi baskılı ham bez çanta ve baskısız ham bez çanta olarak verebilirsiniz. Firmalar genel olarak reklam tanıtım çalışmalarında kullandıkları için üzeri firma logo baskılı bez çanta üretimi yaptırmaktadır.

Baskılı promosyon bez çanta

Ham Bez Çanta

Promosyon Tela Çanta

Tela çanta modelleri de bez çantalarda olduğu gibi yine geri dönüşümlü ve doğal nonwoven tela kumaşlardan üretilmektedir. Ham bez kumaşa göre tela çanta daha ekonomik fiyatlara sahiptir. Fakat yine sıradan plastik poşetlere oranla oldukça uzun ömürlü ve ağırlık taşıyabilen sağlam promosyon çanta modellerinden biridir. Promosyon tela çantalar genel olarak fuar çantası, eczane çantası, kuyumcu çantası gibi kullanım alanları bulunan bir promosyon malzemesidir. Bu ürünlerimiz üzerine de firma isim ve logo baskısı yapılabilmekte, körüklü ve körüksüz olarak üretilebilmektedir. Ürünler üzerine dijital baskı, serigraf baskı ve ofset transfer baskı ve emprime baskı yöntemleri ile görselleriniz uygulanabilmektedir. Bu sayede firmanıza özel bir promosyon ürün imalatı gerçekleştirerek ve etkili bir reklam tanıtım çalışması ortaya çıkabilirsiniz.

Promosyon Bez Çanta Fiyatları

Toptan  bez çanta  fiyatları sipariş edeceğiniz ürün adeti, kullanılacak kumaş türü ve baskı görseline göre farklılık gösterebilmektedir. Perakende satışımız bulunmamaktadır. Toptan tela bez çanta siparişleriniz için bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir işletmenize özel tasarım promosyon ucuz baskılı çanta fiyat teklifi isteyebilirsiniz.