Ham Bez Çanta Fiyatları İmalatı

Ham bez çanta fiyatları ve doğal geri dönüşümlü bir ürün olması nedeniyle son yıllarda en çok tercih edilen promosyon çanta ve hediyelik çanta ürünlerinden biri haline gelmiştir. Sürekli ve oldukça çok sayıda kullanılan petrokimya ürünleri hem doğayı hemde insan sağlığını tehdit etmektedir. Bu nedenle çanta kullanımı için poşetlere doğal bir alternatif olan bez çanta kullanımı toplumun bilinçlenmesi ile artış göstermektedir.  Ham bez kumaşlar geri dönüşüm özelliği bulunan dolayısıyla tekrar kullanımı mevcut olan malzemelerdir. Bu nedenle de plastik gibi doğaya zarar vermezler. Tek kullanımlık değillerdir. Sağlam yapıları ile uzun süre kullanılabilirler.

Neden Ham Bez Çanta Kullanılmalı?

Ham bez çanta modelleri  %100 doğal malzemelerden üretilmekte ve insan cildi ile temaslarında hiç bir sorun yaratmazlar. Aynı şekilde doğaya da hiç bir zararları bulunmaz. Bu nedenle tamamen doğal bez kumaşlardan üretilen ham bez çantaları kullanmamız her açıdan plastik poşetlere göre daha faydalıdır. Git gide doğa bilinci artan toplumumuzda aynı oranda ham bez çanta kullanımı da artmaktadır.

Fuar Çantası

Baskılı Ham bez çanta fiyatları

Fuar Çantası Bez Çanta

Bir çok firma açısından fuarlar şirket reklam tanıtımı için olmazsa olmaz etkinlikler arasında bulunmaktadır. Firmalar katıldıkları yurtiçi ve yurtdışı fuarlarda hem yeni piyasaya sürdükleri ürünlerini hemde şirket tanıtımlarını gerçekleştirmektedir. Tanıştıkları yeni insanlarla etkileşimde bulunmakta, ziyaretçilerine çeşitli promosyon hediye ürünler vermektedirler. Fuar denince akla gelen ilk promosyon ürünü ise fuar çantası modelleridir. Fuar çantaları üzerine firma logo baskılı yapılmış olan ham bez çanta modelleridir. Bu tür çantaların içine kendi ürünlerinizi ya da hediyelik promosyon ürünlerinizi koyarak müşterilerinize hediye verebilirsiniz. Bu tür reklam çalışmaları her açıdan firmanıza olumlu dönüşler sağlayacak ve satışlarınızı arttıracaktır.

En Uygun Ucuz Ham Bez Çanta Fiyatları

Bez çanta ekonomik fiyatları ile en çok tercih edilen promosyon ürünler arasında yer almaktadır. Toptan bez çanta fiyatları reklam çalışması yapacak olan firmalar da bütçe için oldukça önemlidir. Bizlerde bu konuda sizlere en ucuz promosyon çanta fiyatları ile kaliteli hizmet vermek için çalışmaktayız. Bir çok farklı gramajlarda kumaşlar ve farklı ebatlarda bez çanta çeşitlerimiz bulunmaktadır. Dilerseniz ham bezin kendi doğal renginde dilerseniz de kurumsal renklerinize uygun olan renkli ham bez çanta üretimi gerçekleştiriyoruz. Üretimi yapılan ham bez çantalar üzerine firmanızın logo ve ismini farklı baskı yöntemleri ile uygulayabiliriz. Toptan bez çanta fiyatları ve siparişleriniz için bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. İstanbul ham bez çanta üreticisi hambezcantaci.com . İletişim için 0543 250 26 88 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Ham Bez Çantalar